Pomysłowa promocja Casumo. Zagraj w kasynie i poleć do Japonii

Działające od 2012 roku, zarejestrowane na Malcie, internetowe kasyno Casumo, to jedne z najciekawszych operatorów internetowej rozrywki w Europie. Ciekawa jest również najnowsza promocja tego serwisu.

Ubiegłoroczna promocja, w której uczestnicy mogli wygrać wycieczkę do Japonii, doczekała się w tym roku nowej edycji, jeszcze bardziej atrakcyjnej dla uczestników. Tym razem oprócz sfinansowania przelotu i pobytu w Tokio, zwycięzcy konkursu otrzymają również noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu i zaproszenie na galę zapasów sumo, podczas których będą mogli spędzić miło czas w towarzystwie VIP-ów z kasyna Casumo.

Nowa promocja wymaga założenia konta w kasynie i doładowania go depozytem z kuponem Japan16. Stali bywalcy Casumo również mają możliwość skorzystania z tego konkursu. Jednym z warunków jest złożenie depozytu w wysokości co najmniej 10 euro. Oczywiście jest to depozyt do wykorzystania w kasynie.

Do Tokio na koszt Casumo poleci trzech szczęśliwców, którzy zostaną wylosowani spośród klientów zgłoszonych do konkursu. Wycieczka odbędzie się w dniach 19-22 maja, ponieważ w tych dniach będzie miała miejsce wielka gala zapasów sumo.

Zainteresowany? Kliknij TUTAJ aby otworzyć konto w Casumo i odbierz dodatkowy bonus na start.