Gracz Royal Panda wygrał ponad 77 tysięcy złotych… w jednym spinie

Pokaźną wygraną przyniósł w tym tygodniu slot Twin Spin jednemu z graczy Kasyna Royal Panda. 42-latek ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich w ciągu krótkiego czasu powiększył swoje konto o 42 258$, czyli ponad 167 tysięcy złotych.

Co najciekawsze, dużą część wygranej zapewnił mu tylko jeden szczęśliwy spin. Cały ekran został „zabudowany” symbolami z literą Q. Pojawiło ich się dokładnie 15, przez co wygrana Salahuddina wyniosła 19 440$. Tylko w jednym zakręceniu! Bohater historii postanowił pójść za ciosem i jak się okazało, jego szczęście się nie wyczerpało, gdyż dzień zakończył wygrywając łącznie 42 tysiące dolarów. Przeliczając na złotówki, jest to dokładnie 167 251 PLN.

O tym, że Kasyno Royal Panda jest świetnym miejscem do wygrywaniu dużych pieniędzy, wiadomo od dawna. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest oferta powitalna dla nowych graczy. Początkowy kapitał może zasilić nawet 500 PLN startowej premii, które natychmiast otworzy drogę do dużych wygranych. Sprawdźcie naszą recenzję kasyna jak i jego promocji.