Gry Quickspin trafią do oferty kasyn iGame

Wiodący operator na skandynawskim rynku hazardowym, firma iGame Group postanowiła nawiązać współpracę z producentem oprogramowania dla kasyn internetowych, firmą Quickspin. Dla nas, graczy oznacza to jeszcze większy wybór w kasynie iGame!

Quickspin przebojem wdarła się na rynek gier hazardowych za sprawą wielu hitowych produkcji oraz nagród branżowych. W swojej ofercie posiada wyśmienite automaty do gier, słynące z realistycznej grafiki oraz mnóstwa bonusów – a to każdy gracz lubi. Developer ten dołączy więc do grona producentów współpracujących z iGame, wzbogaci ofertę kasyna o sporo świetnych produkcji. Obie firmy są bardzo zadowolone z nawiązanej współpracy. iGame Group jest pod wrażeniem postępu jakiego dokonał Quickspin w ostatnim czasie, Quickspin jest dumny, że może współpracować z tak znanym i cenionym operatorem gier hazardowych.

Są to dobre wiadomości również dla nas, ponieważ w kasynie iGame mile są widziani Polacy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was promocję, która jest dostępna po kliknięciu w baner prawej części strony – do obioru 5 free spinów!