GVC Holdings czynnie dba o odpowiedzialny hazard

Internetowa firma bukmacherska GVC Holdings demonstruje zaangażowanie w odpowiedzialny hazard w Stanach Zjednoczonych, zobowiązując się do finansowania długofalowego badania nad hazardem w połączeniu z amerykańską Krajową Radą ds. Hazardu Problemowego.

Firma rozwija się na rynku amerykańskim odkąd w tym kraju zaczęły otwierać się zakłady bukmacherskie, podpisując wartą 200 mln $ joint venture z MGM Resorts International, aby pomóc rozwinąć infrastrukturę zakładów sportowych w całym kraju. Finansowanie badania pomoże w osiągnięciu celu NCPG „zapewnienia rzecznictwa, świadomości i pomocy potrzebnej do promowania odpowiedzialnych zachowań graczy i rozwiązywania problemów związanych z hazardem.”

Badanie da branży podstawę do problemu gier hazardowych w Stanach Zjednoczonych, dając inwestorom branżowym wgląd w potencjalne problemy na rynku.

Komentując umowę Dyrektor Wykonawczy NCPG, Keith Whyte, powiedział: „Serdecznie witamy GVC w Kole Prezydenta. Jako globalny lider w grach online, doświadczenie GVC i doskonałość operacyjna są ogromnym atutem dla NCPG i nie możemy się doczekać współpracy z nimi w celu opracowania i potwierdzenia krajowych standardów odpowiedzialnej gry.”

Dyrektor generalny GVC Kenneth Alexander dodał: „Dołączenie do Koła Prezydenta NCPG wzmacnia nasze zobowiązanie do zapewnienia, że ​​GVC promuje najwyższe standardy odpowiedzialnej gry, zapewniając naszym klientom możliwość korzystania z naszych produktów w bezpiecznym środowisku.”