Netent doceniony na gali Gaming Awards

Dnia 8 lutego odbyła się międzynarodowa gala Gaming Awards w hotelu Savoy, w Londynie. Podczas ceremonii wręczania nagród zostało docenionych wiele firm z branży iGaming, zostały docenione trudy ich codziennej, ciężkiej pracy.

Główną gwiazdą podczas tej imprezy była firma NetEnt, zwycięzca w kategorii Slot Roku oraz Producenta Roku. NetEnt rozwija się bardzo szybko, z ich usług korzysta ponad 140 kasyn internetowych, tylko w 2014 roku zostały podpisane umowy z 35 nowymi kasynami. NetEnt jest wysoko doceniana za swoje produkcje przez graczy, ale również specjalistów z branży gier. Potwierdzeniem tego są otrzymywane nagrody w ostatnich latach. Przykładem niech będzie rok 2010, w którym NetEnt wygrało nagrodę Innovation Award podczas fali EGR B2B Awards oraz jej odpowiednik w latach 2011 oraz 2012 na wystawie iGaming. Oznacza to, że firma zdobyła trzy razy pod rząd najważniejszą nagrodę w branży gier interaktywnych, co jest wielkim powodem do dumy oraz świętowania komercyjnego sukcesu.

W kolejnych edycjach iGaming i EGR B2B Awards wzmocnił się na pozycji lidera branży i zdobywał wszystkie najważniejsze nagrody. Czy powtórzą swój sukces w kolejnych edycjach imprez? Czas pokażę, ale patrząc na rozwój NetEnt oraz tempo ich działania, zostawią konkurencję w dalekim tyle.