Hot 777 Deluxe nowością od Wazdana

Projektant kasyn Wazdan ogłosił wyjście na świat w tym tygodniu swojego najnowszego automatu do gry Hot 777 Deluxe, który przynosi klasyczny styl z flarą Old West. Warto przypomnieć news, o którym informowaliśmy Was na zaprzyjaźnionym portalu. Wazdan jest laureatem bardzo cennej nagrody za obecny rok.

Ta gra to 3-bębnowy, 5-liniowy automat wideo, który składa się z klasycznych symboli automatów do gry, w tym winogron, śliwek, cytryn, pomarańczy, gruszek i czerwonych 7s. W grze jest ustawiony rewolwer w przycisku obrotu, a także szeryf. Gra ma funkcję hazardową, która pozwala graczom ryzykować szansę na podwojenie wygranej z aktualnego spina. Gra jest bardzo uproszczona, szczególnie w czasach, gdy automaty do gry stają się coraz bardziej skomplikowane. Fani starszych gier będą mogli odetchnąć od bombardowania migającymi symbolami. Gra została ogłoszona na oficjalnej stronie Wazdana.

Mówiąc o premierze gry, Andrzej Hyla z firmy Wazdan powiedział: „Hot 777 ™ ma znaczną liczbę entuzjastycznie nastawionych fanów i graczy, więc szukaliśmy sposobów na zwiększenie ich radości i dodaliśmy ścieżkę rozwoju naszych udanych slotów do następnej generacji. a deweloperzy zareagowali stylowo na Hot 777 Deluxe ™, który jest wciągającą grą, która oferuje wiele nowych funkcji. Zapewni ona ekscytujące zwycięstwa graczom i solidne dochody w połączeniu z rozszerzeniem oferty dla operatorów.”

Hot 777 Deluxe jest już dostępny do gry w kasynach oferujących bibliotekę gier Wazdana.