Jackpot Mega Fortune rozbity – ponad 3 miliony euro wygranej!

Jackpot Mega Fortune znowu uczynił z gracza milionera, tym razem wygrana wyniosła 3 022 765 euro wygranej jest jeszcze mało wiadomo, wiemy o kwocie i dacie oraz o tym, że wygrana padła w kasynie z oprogramowaniem Netent.

Dokładna kwota wygranej to 3 022 7655 euro, która została zdobyta w piątkowe popołudnie. Czekamy na więcej informacji od Netent, w którym kasynie padła wygrana, z jakiego kraju pochodzi zwycięzca oraz oczekujemy na informacje na temat przebiegu gry. Możecie spodziewać się aktualizacji na temat wygranej. Mega Fortune w ostatnim czasie przyzwyczaiła nas do regularnych wysokich wygranych. Co prawda jackpoty nie osiągają tak wielkich wartości jak kilka miesięcy temu, ale jest to spowodowane dużym zainteresowanie graczy i dowodem na to, że Netent nic nie majstruje przy swojej jednej z najlepszych gier – dużo graczy, częste gry równają się częstym wygranym, które nie są wstanie urosnąć do astronomicznych kwot. Ma to taki plus, że w tym roku padło aż pięć głównych wygranych, których podliczenie daje prawie 30 000 000 euro. Jak łatwo policzyć milionowe jackpoty padają w Mega Fortune częściej niż raz w miesiącu, w chwili obecnej gra może się poszczycić największą ilością graczy z których zrobiła milionerów.

Jackpot Mega Fortune jest grą wyjątkową, która od dnia premiery jest ciągle tak samo popularna i jest absolutnym kasynowym hitem. To właśnie w Mega Fortune padła rekordowa wygrana w kasynie internetowym, 17 800 000 euro. Wygrana z 2013 roku, której do tej pory nie udało się nikomu pobić. Polecamy, może nadszedł czas abyś to właśnie ty został milionerem?