Zawodnicy UFC ambasadorami PokerStars

Lider wśród w świecie opkera, firma PokerStars ogłosiła, że podpisała umowę z trzema wybitnymi postaciami UFC. Każdy z nich został ambasadorem marki. Firma, konkretnie w swój zespół, włączyła kolejno: Bruce’a Buffera, Daniela Cormiera i Johnny’ego Walkera.

Dzięki tym transakcjom, w/w trio będzie wspierać markę PokerStars, pojawiając się w różnych promocjach marketingowych, takich jak reklamy internetowe. Grupa prawdopodobnie będzie również zaangażowana w przyłączanie się do różnych wydarzeń, aby zwiększyć zainteresowanie.

Bufor, wieloletni spiker UFC, jest również wielkim fanem pokera. W pewnym momencie użył swojego kultowego głosu, aby otworzyć Mistrzostwa PokerStars No-Limit Hold’em na Atlantis Paradise Island na Bahamach. Zwycięzcą tego turnieju został Chris Moneymaker, a Buffer mówił o nim z entuzjazmem, zauważając: „Dołączenie do niego wraz z tym wspaniałym składem sportowców i profesjonalistów pokerowych to dla mnie wielki zaszczyt.”

PokerStars ma dużą stajnię sportowców, którzy służą jako ambasadorzy marki. Wśród nich są m.in. Usain Bolt, Cristiano Ronaldo i Rafael Nadal.