Jakcpot Playtech – 1$ zamieniony w miliion!

48-letni mężczyzna mieszkający w Europie stał się ostatnio bohaterem serwisów informacyjnych związanych z kasynami. Wszystko dzięki grze na progresywnym slocie Age of the Gods: King of Olympus, na którym za spin o wartości 1$ wygrał oszałamiającą kwotę 997,690$. Dlaczego więc piszemy o miliionie? Otóż soft Playtech dołożył zwycięzcy brakujące 3000$ i dzięki temu wypłacił mu za pośrednictwem William Hill Casino równą „bańkę” 🙂

„To mój ulubiony slot. Oczywiście do tej pory wygrywałem małe sumy. Kilka razy po 50$ i 100$. Naturalnie, że marzysz o takiej wygranej przez cały czas, ale poprzednie wygrane były do tej pory wszystkim” – komentuje szczęśliwiec.

Debiutujący w maju 2016 roku slot Age of Gods, odnotował gwałtowny progres wykresowy i jest teraz jednym z najpopularniejszych automatów tego dostawcy. W ubiegłym roku soft wypłacił 154 miliiony € dla ponad 33000 zwycięzców przeróżnych jackpotów.

„William Hill tworzy zwycięzców w branży hazardowej od 80 lat i zawsze niesamowitym jest, gdy ktoś zmienia całe swoje życie grając zakład za taką stawkę” – skomentował Joe Crilly, rzecznik William Hill.