Joker Millions – nowa jackpotowa propozycja Yggdrasil

W lutym zapowiadaliśmy nowy jackpot Joker Millions, nad którym prace prowadził developer Yggdrasil Gaming. Nasza lutowa zapowiedź wywołała wiele emocji, ponieważ padły mocne słowa ze strony dyrektora Yggrasil Gaming.

Powiedział on, że współczesne jackpoty same w sobie są nudne, gdyby pozbawić ich możliwości dawania wysokich wygranych to wszystkie byłyby podobne. Jak jest tym razem? Jest mała ewolucja, ale jeszcze nie rewolucja. Joker Millions to dobra, wciągająca gra, to kwestia bezsporna. Nowości, których nie znaliśmy? Jest to koncepcja zbierania symboli sticky oraz joker, dawno zapomniane, ale nie nowe. Innowacje zostały ukierunkowane na technologię, w której została wykonana gra, a mianowicie HTML 5. Gra działa bardzo szybko i stabilnie. Rozgrywka toczy się w umiarkowanym tempie, ale nie jest powolna. Dzięki temu nic nie przeoczymy. Grafika jest wykonana w ładny, aczkolwiek prosty sposób. Na pewno szybko się nie zestarzeje. Gra oferuje pięć bębnów z typowo kasynowymi ikonami, na bębnach umieszczona dwadzieścia pięć linii wypłat. Wrażenia? Jest świetnie! Gra w niespotykanym wcześniej tempie wyrzuca free spiny i daje dużo pieniędzy.

Po zagraniu zrozumieliśmy intencje Yggrasil Gaming. Po prostu stworzyli świetnego jackpota, bez otoczki fabularnej! Gracz koncentruje się tylko i wyłącznie na zbieraniu bonusowych symboli. Koniecznie musicie wypróbować tę nowość. Nie będziecie zawiedzeni!