Już blisko 22 miliony złotych w jackpocie Hall of Gods

Dziś przedstawimy najwyższe jackpoty, które są obecnie dostępne w kasynach online. Przedstawimy kilka najwyższych jackpotów jakie są do osiągnięcia w tej chwili, a jest tego sporo. Skupmy się na milionowych jackpotach!

Najwyższa kumulacja jest obecnie w Hall of Gods, sięga już 21 359 000 PLN, więc mamy o co walczyć. Ciągnie rośnie, ten jackpot jest już rozgrzany do czerwoności i w końcu musi paść, od kilku tygodni nie było głównej wygranej, więc jest to kwestia kilku dni, a może nawet godzin, a ktoś stanie się milionerem! Jest to obecnie zdecydowanie największy jackpot. Kolejna pozycja na naszej liście to Mega Fortune – aż 11 000 000 PLN! Jest to prawie dwa razy mniej niż u nordyckich bogów, ale to też duża kasa. Ostania wygrana padła zaledwie kilka dni temu, więc trzeba wyczekiwać na kolejną mega kumulację, ale taką kasą też nikt nie pogardzi. Trzecie miejsce na podium zajmuje jackpot Arabian Nigths, w wartości ponad 9 milionów PLN. Ten jackpot nie osiągnie rekordowych wyników, ponieważ jest często rozbijany, ale te dziewięć milionów mocno kusi. Tuż za naszym podium plasuje się Mega Moolah, powoli zbliżający się do 6 000 000 PLN. Ponownie duża kasa, jackpot, który jest bardzo często rozbijany, warto się nim zainteresować.

Kolejne pozycje na są zdecydowanie w tyle, dlatego też nie piszemy o nich. Zachęcamy do zabawy w kasynach Mr Green oraz Lucky Dino, gdzie zagramy we wszystkie wymienione jackpoty i być może ktoś z was dołączy do grona milionerów!