Ladbrokes pierwszym kasynem z aplikacją Apple Watch

Firma Apple zaledwie kilka tygodni temu pokazała swoje najnowsze urządzenie nazwane Apple Watch, a już coraz więcej producentów dwoi się i troi, aby posiadać aplikacje kompatybilne z nowym, hitowym urządzenie, którego sprzedaż jest już liczona w wielu milionach egzemplarzy!

Pionierem dla branży hazardowej, który stworzył pierwszą aplikację hazardową dla tego maleńkiego cuda techniki jest brytyjska firma Ladbrokes, która zajmuje się produkcją oprogramowania oraz zarządza swoim kasynem. Aplikacja powstałą w australijskim oddziale firmy, została już zatwierdzona przez firmę Apple i teraz najważniejsze – jest już dostępna w Apple App Store! Przedstawiciele producenta szczycą się opracowaniem najprostszego w historii skryptu oraz mechanizmu obstawiania zakładów. W chwili obecnej aplikacja obsługuje zakłady na wyścigi koni, ale oferta zakładów ma być sukcesywnie rozwijana.

Do poprawnego działania aplikacji potrzebne jest również większe urządzenie z systemem iOS, za pośrednictwem którego będą realizowane zakłady w technologii bezprzewodowej. Główną ideą stworzenia aplikacji była możliwość obstawiania wydarzeń z poziomu nadgarstka, bez potrzeby wyciągania iPhone’a z kieszeni. Czy pomysł się udał? Musicie sami ocenić!