Padła rekordowa wygrana na mobilnych slotach

Do historycznego wydarzenia doszło w ostatnich dniach w Szkocji. Kobieta grająca na mobilnym slocie Jackpot Giant zgarnęła rekordową wygraną w wysokości 4.5 miliona funtów. Jest to największy jackpot trafiony na grach mobilnych, czyli tych dostępnych na telefony, tablety czy nawet zegarki.

Nowa właścicielka ponad 26 milionów złotych chce zachować anonimowość, jednak kilka szczegółów zostało ujawnione przez przedstawicieli Playtech. To właśnie slot tej firmy wypłacił rekordową wygraną, jakiej na urządzeniu mobilnym nie trafił jeszcze nikt. Kobieta przyznała, że jest całkowicie zszokowana i wciąż nie może uwierzyć w swoje szczęście. Bohaterka naszej historii mimo odmieniającej życie wygranej nie porzuciła swoich obowiązków i następnego dnia zjawiła się w bibliotece, w której pracuje.

To nie jedyna duża wygrana wypłacona w ostatnich tygodniach przez kasyna. Więcej jackpotowych historii możecie przeczytać w zakładce Jackpoty i duże wygrane. Szkockiej milionerce gratulujemy szczęśliwego trafienia i czekamy na kolejne rekordy.