Madison Square Garden w biznesie zakładów sportowych?

Legendarna nowojorska arena Madison Square Garden złożyła znak towarowy w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA dla swojej marki MSG, która może być wykorzystana do usług zakładów sportowych.

Grupa złożyła wniosek, w którym domaga się, aby MSG były znakami towarowymi dla aplikacji do pobrania na zakłady sportowe, a także miały cokolwiek wspólnego z turniejami dotyczącymi zakładów sportowych. Sekcja mobilna znaku handlowego dotyczy także mobilnych lig sportowych fantasy, eSport-u, wiadomości, podglądów, alertów, powtórek, klipów wideo i informacji. Inne odniesienia do mediów społecznościowych i usług hazardowych online są również zawarte i wydaje się, że firma stara się pokryć tyle baz z nimi związanych, ile to tylko możliwe.

Madison Square Garden na co dzień jest domem dla drużyny NHL New York Rangers, a także nowojorskiego New York Knicks w NBA i jest jednym z najbardziej znanych miejsc na świecie. Stan Nowy Jork jeszcze nie zalegalizował zakładów sportowych lub hazardu internetowego, ale wydaje się wielce prawdopodobnym, że coś takiego stanie się w najbliższej przyszłości, ponieważ sąsiednie stany dawno poszły w tę właśnie stronę.