Mansion we współpracy z Red Tiger Gaming

Internetowa grupa gier Mansion ogłosiła, że zawarła umowę z Red Tiger Gaming i rozpowszechni gry dewelopera w swoim asortymencie kasyn online.

Umowa obejmie gry Red Tiger we wielu kasynach będących pod nadzorem Mansion. Deweloper wypuszcza serię automatów i gier stołowych, takich jak blackjack, ruletka i bakarat. Biblioteka automatów jest najbardziej zróżnicowana, obecnie oferując ponad 75 gier wraz z Pirate’s Plenty, która ma zostać uruchomiona w tym tygodniu na platformach komputerowych i mobilnych.

Komentując umowę, Mansion Director of Gaming Andrew Manduca powiedział: „Red Tiger Gaming oferuje jedne z najbardziej innowacyjnych i wciągających automatów wrzutowych w branży, a także doskonałe narzędzia do ich promowania. Jesteśmy podekscytowani tym, jak zostali odebrani przez naszych graczy.”

Dyrektor Handlowy Red Tiger, Chris Looney, dodał: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze gry są hostowane przez Mansion i poszerzyły nasz ślad na Gibraltarze w ramach umowy.”

„Ich kasyna są znane z oferowania zarówno dobrych gier, jak i wspaniałych wrażeń dla użytkowników. Cieszymy się, że możemy zobaczyć nasze portfolio u jednych z najlepszych marek w branży.”