MRG dodaje tytuły od IWG

Operator kasyna online MRG ogłosił w tym tygodniu, że doszło do porozumienia z IWG i dzięki temu Mr Green zaoferuje gry dewelopera na swoich stronach.

W umowie zawarto MRG z wykorzystaniem systemu SG Digital Open Gaming, aby uzyskać dostęp do gier, z których wiele to wygrane w stylu loterii. Porozumienie pojawi się wkrótce po tym, jak IWG ogłosiła umowy z takimi markami jak Willami Hillami, 888 i GVC Holdings.

„Współpraca z Mr Green jest dla nas ważnym krokiem, ponieważ umożliwi nam dalsze rozszerzanie zasięgu naszych gier na rynkach, na których działa grupa operatorska” – powiedział CEO IWG, Leon Thomas. „Ta ostatnia umowa pokazuje, że popyt na błyskawiczne gry nadal wygrywa w różnych jurysdykcjach. Jesteśmy podekscytowani, że nasze gry będą teraz dostępne dla graczy Mr Green i czekamy na dostarczenie im większej ilości naszych treści w przyszłości.” – zakończył.

Jacqui Gatt, szef zespołu Green Gaming, również skomentował kolejne partnerstwo, dodając: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że osiągnęliśmy porozumienie w zakresie integracji nagradzanych treści IWG.”

„Zbudowali reputację dostarczając bardzo wciągające gry i ze względu na rosnącą popularność błyskawicznej wygranej pionowej, jesteśmy pewni, że nasi gracze będą cieszyć się tym, co oferuje IWG.”