New Jersey z nowym rekordem przychodów

Stan New Jersey ustanowił rekordowy wynik pod względem przychodów z produktów hazardowych online w styczniu, osiągając w tym okresie 33,6 miliona USD.

Wydział ds. egzekwowania gier wydany w New Jersey opublikował dane liczbowe, z których wynika, że ​​w styczniu sumy wzrosły o 53% w stosunku do tego samego okresu w 2018 roku. Liczba ta wzrosła również o 4,6 miliona dolarów w stosunku do poprzedniego miesiąca. Przychody z kasyna stanowiły 31,7 miliona USD tej sumy, co stanowi wzrost o 58,5% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Poker online przyniósł natomiast 1,88 miliona dolarów, o 3,5% mniej niż rok wcześniej.

The Golden Nugget zarabiło 12,18 miliona dolarów przychodu online za miesiąc, pokonując wszystkich innych operatorów. Resorts Digital zajął drugie miejsce z 6,45 milionami dolarów, podczas gdy Borgata był trzeci z wynikiem 4,74 miliona dolarów. Caesars Interactive zarobił 4,57 miliona dolarów, a Tropicana uplasował się na 5. miejscu z osiągnięciem pułapu 3,5 miliona dolarów.

Internetowe zakłady bukmacherskie były ogromnym przemysłem od czasu, gdy kilka lat temu uruchomiono je w Garden State. Istotnie, przejście zakładów online i zakładów sportowych uczyniło New Jersey wzorem dla innych państw, które chcą zalegalizować usługi zakładów wzajemnych online w swoich własnych granicach.