Quickspin we Włoszech

Internetowy producent automatów online Quickspin ogłosił, że ​​zawarł partnerstwo z PokerStars i dzięki temu uzyska dostęp do włoskiego rynku hazardowego.

W ramach umowy Quickspin udostępni swoją bibliotekę slotów dla marki kasyna PokerStars we Włoszech. Quickspin jest własnością Playtech i jest znany ze swoich klasowych automatów, w tym tytułów takich jak Phoenix Sun i Sakura Fortune, które okazały się bardzo popularne. Związki Quickspin z Playtech okazały się owocne dla deweloperów, którzy zdobyli oferty w Kindred Group, Danske Spil, Mr Green, LeoVegas i Betsson.

Mówiąc o umowie, Daniel Lindberg, dyrektor generalny Quickspin, powiedział: „Cieszymy się, że udało nam się zawrzeć umowę z Pokerstars, a współpraca z nimi jest dla nas ekscytująca i kontynuuje nasze ekscytujące plany ekspansji. Żyjemy i oddychamy slotami i jesteśmy pasjonatami tego, co robimy. Naszą misją jest tworzenie tych, które uwielbiają gracze i nie możemy się już doczekać, aby ubrać ten kraj w jedne z naszych najbardziej ekscytujących gier.”

Nie mamy harmonogramu integracji gier od czasu prasy, ale cały biznes powinien ruszyć już niedługo.