Nowość od Netent – Stickers (WIDEO)

Z wielką przyjemnością informujemy o wydaniu gry Stickers – jest to najnowsze dzieło szwedzkiego giganta rynku hazardowego, firmy Netent. Gra jest prosta i w tej prostocie leży przyszły sukces.

Intuicyjność zabawy oraz częste wygrane zachęcają do zabawy w najnowszym dziecku Netent. Do naszej dyspozycji oddano dwadzieścia linii wypłat, które są umieszczone na klasycznych pięciu bębnach. Gra oferuje opcje Sticky Wilds oraz Sticky Spins – ich działanie ma ułatwić wygrywanie. Gra nie posiada fabuły, grafika jest mało rozbudowana, po prostu przyjemna dla oka animacja bez fajerwerków. Dźwięk to klimatyczna muzyka, która zmienia się w zależności od tego co dzieje się na bębnach. Dyrektor produktu, odpowiedzialny za grę Stickers powiedział, że Netent zależało na stworzenie prostej, intuicyjnej gry, która spodoba się każdemu, kto odwiedza kasyna online.

Nam ta gra już przypadła do gustu – gra się przyjemnie, a zabawę umilają wygrane pieniądze. Gra jest już dostępna w kasynach korzystających z oprogramowania Netent, a poniżej znajduje się game play gry Stickers.

https://www.youtube.com/watch?v=61G8rnMHc4c