ORYX Gaming na rynku kolumbijskim

Producent gier internetowych ORYX Gaming podpisał umowę z Wplay.co, dzięki czemu oficjalnie i legalnie wszedł na rynek kolumbijski.

Umowa obejmie pełny pakiet gier ORYX Gaming dla Wplay, w tym ich zestaw automatów i gier stołowych. Firma posiada kilkadziesiąt slotów online w swojej bibliotece, a także przyniesie tytuły z Amatic i Gamomat. Gracze w Kolumbii mają teraz dostęp do gier takich jak Book of Crazy Chicken, Tiger Claws, Wilds Gone Wild czy Glamorous Times.

Komentując umowę, Dyrektor Generalny ORYX, Matevz Mazij, powiedział: „Rynek iGaming w Kolumbii jest jednym z głównych celów naszej strategii biznesowej na 2018 i 2019 rok i to jest znakomita wiadomość, że uzgodniliśmy warunki z Wplay.co. Kolumbijskie regulacje faworyzują multi-kanałowe działanie gier online i nasza współpraca pozwala im w znacznym stopniu korzystać z naszej platformy agregatorów.”

Prezes Wplay, Julio Cesar Tamayo Betancur, dodaje: „Członkowie Wplay oczekują najlepszego doświadczenia dla użytkownika na rynku, a podstawa opiera się na czystej rozrywce. ORYX wierzy w te same zasady i są one dla nas niezwykle ważne, ponieważ portfel gier ORYX pomoże nam zwiększyć nasz zasięg i rozszerzać nasz lokalny rynek.”