Playtech uruchamia aplikacje mobilne

Playtech, firma zajmująca się oprogramowaniem do gier online, ogłosiła, że ​​zdecydowała się uruchomić własną linię produktów mobilnych, aby spełnić wytyczne Apple App Store, które zmienią się w przyszłym miesiącu.

W wyniku przeniesienia obecna natywna aplikacja kasynowa Playtech zostanie wzbogacona o w pełni natywną zawartość gier z natywnie skompilowanymi grami w pakiecie Apple SDK, co pozwoli operatorom na wykorzystanie tych planów do tworzenia własnych aplikacji. Apple zaktualizowało zasady dotyczące aplikacji hazardowych w App Store, wymagając, aby wszystkie aplikacje były natywne dla iOS.

Komentując decyzję, CEO Playtech, Peter Mares, powiedział: „Te zmiany stworzyły kolejną obręcz w temacie Apple, z której będą mogli korzystać operatorzy. Na szczęście jesteśmy w grze od bardzo dawna i rozumiemy, że aby odnieść sukces, potrzebujemy zapewnić rozwiązanie, które gwarantuje naszym licencjobiorcom normalne działanie.”

„W tym celu cieszymy się, że możemy wspierać naszych klientów w ich przygotowaniach za pomocą podstawowej linii produktów natywnych, obejmującej wybór w pełni natywnych treści gier i natywnie skompilowanych gier.”