Właściciele Affactive aresztowani i przekazani Stanom Zjednoczonym!

Dwóch właścicieli operatora kasyn online Affactive zostało aresztowanych w tym tygodniu w Izraelu oraz poddani ekstradycji do Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że kasyna z grupy Affactive regularnie, na wielką skalę oszukiwały swoich klientów!

Kasyna te nie wypłacały wygranych środków, ustawiały swoje automaty tak, aby gracze jak najrzadziej wygrywali, depozyty klientów były przeznaczane na bieżącą działalność kasyna – to tylko najpoważniejsze zarzuty wobec tego operatora. Sprawa zaczęła się w 2014 roku, kiedy to jeden z urzędów zajmujących się badaniem nieprawidłowości w kasynach internetowych był zaniepokojony praktykami jednego z kasyn Affactive. Sprawa została zgłoszona na policję, a ta rozpracowywała zbrodniczy proceder. W momencie zatrzymania właścicieli kasyna wyglądali na zaskoczony, byli przygotowani na ucieczkę – znaleziono przy nich fałszywe dokumenty oraz olbrzymią ilość gotówki. Przestępcy natychmiastowo zostali odesłani do Stanów Zjednoczonych, gdzie wystąpili o odstąpienie od pozbawienia wolności aż do wyroku sądu. Prośbę oddalono ze względu na okoliczności w jakich właściciele Affactive zostali zatrzymani.

To niewątpliwie największy proceder tego typu zanotowany w historii gier hazardowych – zdarzały się oszustwa, ale były one dokonywane przez nic nieznaczące marki, które pojawiały się na chwilę, tylko po to, aby okraść swoich klientów. Kasyna operatora Affactive w zdecydowanej większości zostały zablokowane, ale niestety część z nich nadal funkcjonuje. Uważajcie na nie, mogą być duże problemy z wycofaniem depozytów!