Yggdrasil wprowadza na platformę tytuły Dreamtech

Światowej sławy projektant slotów online, Yggdrasil, ogłosił w tym tygodniu podpisanie umowy na zawartość z Dreamtech Gaming i w rezultacie doda gry dewelopera do swojej platformy.

W porozumieniu, Dreamtech dołączy do platformy YGS Masters, która opracuje gry, które będą oferowane partnerom kasyn Yggdrasil. Platforma została ogłoszona kilka miesięcy temu, a obecnie YGS współpracuje z sześcioma zespołami. Grupy te obejmują również AvatarUX, 4ThePlayer, Fantasma, Rabcat i Northern Lights i wierzą, że te pierwsze gry zostaną uruchomione w tym kwartale.

Komentując umowę, Stuart McCarthy z Yggdrasil powiedział: „Cieszymy się, że możemy powitać Dreamtech Gaming w rodzinie YGS Masters. Ich wyjątkowe podejście do tematyki azjatyckiej doskonale uzupełni rosnące portfolio naszego studia.”

„Dodanie Dreamtech do naszej rozwijającej się platformy jest zgodne z naszą strategią zostania najlepszym wydawcą globalnych treści na rynku i cieszymy się na dalszy rozwój YGS Masters.”

Thomas Lu z Dreamtech Gaming dodał: „Jesteśmy bardzo podekscytowani dołączeniem do YGS Masters, który szybko zyskuje reputację wiodącego w branży programu do tworzenia treści.”

„Daje nam to wyjątkową okazję do połączenia naszej najnowocześniejszej grafiki i designu z wiodącymi na rynku narzędziami Yggdrasil i ich silnym zasięgiem na rynku.”

„Nie możemy się doczekać, aby przedstawić nasze nadchodzące gry wszystkim przyszłym partnerom i oczekujemy długiej i owocnej współpracy z Yggdrasil.”