Zagraj w Kasynie Royal Panda i odjedź BetMobilem

Kasyno Royal Panda zaprasza do udziału w kolejnej ciekawej promocji. Pula nagród to dziesiątki free spinów i samochód wyglądają jak panda! To kolejny szalony pomysł tego kasyna. Wcześniej rozdano samochody MINI Cabrio oraz wysłano gracza na wycięczkę w kosmos!

Rywalizacja potrwa do końca miesiąca. Każdego tygodnia września rywalizacja odbywa się na innym slocie. Od 1 do 6 września jest to gra Twin Spin. Kolejny tydzień to slot Thunderstruck II. Od 14 do 20 września gramy w Gonzo’s Quest. Ostatni tydzień, czyli dni od 21 do 27 września to walka na slocie Game of Thrones.

Celem graczy jest trafienie jak najlepszego układu. W pierwszych trzech tygodniach wygrać można odpowiednio 50, 25 i 10 spinów, które wykorzystać można będzie w ostatnim tygodniu, czyli wielkim finale zabawy. Zwycięzca promocji zgarnie BetMobil, niesamowity samochód wyglądający jak panda, pokryty futerkiem i wyróżniający się spośród innych aut. Zdjęcia nagrody dostępne są na stronie kasyna.

Na graczy czekają również dodatkowe free spiny w promocji na Facebooku. Co tydzień jedna osoba otrzyma 5 darmowych obrotów do wykorzystania. Wystarczy polubić profil Kasyna Royal Panda na Facebooku i liczyć na swoje szczęście. Życzymy powodzenia!