Znamy szczegóły jackpotowej wygranej z kasyna Slotland

Kilka tygodni temu pisaliśmy o wysokiej wygranej w niszowym kasynie Slotland, właśnie dotarły do nas nowe szczegóły szczęśliwej rozgrywki. Zwycięzca zgarnął dużego jackpota, wynoszącego 180 000 dolarów. Dla miłej odmiany jest to kobieta o imieniu Donna.

Donna swoją zabawę w kasynie Slotland zaczęła już w 2012 roku, ale ta rozgrywka, która dała jej wygraną była szczególna ze względu na wysoką kwotę. Kobieta ta zagrała w grę Lucky Ducts. Jak grała? Krótko! Kilka obrotów i udało się trafić w dziesiątkę! W swojej karierze gracza wielokrotnie coś wygrywała, ale nigdy nie były to aż tak duże pieniądze. Donna zadeklarowała przeznaczenie zdecydowanie większej części swojej wygranej na cele charytatywne, szczególnie upodobała sobie lokalne centrum młodzieżowe, do którego sama kiedyś należała. Instytucja ta potrzebuje takich rzeczy jak instrumenty muzyczne oraz artykuły sportowe. Donna deklaruje dalszą grę i liczy na kolejne sukcesy. Uważa też, że sam fakt posiadania pieniędzy nie sprawia jej tak dużej przyjemności jak pomoc i obdarowywanie innych. To się mocno chwali i cieszymy się, że tak duże pieniądze trafiły do osoby, która nie myśli wyłącznie o zabawie. Jest jedna rzecz do której Donna ma słabość, a jest nią gotowanie. Dlatego też priorytetem dla jej prywatnych wydatków będzie remont oraz nowe wyposażenie do swojej kuchni.

Jak widzicie, po wielu artykułach opisujących wysokie wygrane w kasynach internetowych, „zła” sława hazardzistów to mit, wielu dobrych ludzi wygrywa, realizują swoje pasje oraz pomagają innych. Niestety w każdym środowisku znajdują się czarne owce, również wśród nas, ale to nie oznacza, że hazard jest zły.