Wielka wygrana trafiona na slocie Tornado Farm Escape

Jak to mówią raperzy, bez ściemy i komercji, gracz z Czech wygrał jedną z głównych wygranych w Tornado: Farm Escape Touch. Gracie w Tornado: Farm Escape Touch? Jeśli nie to zacznijcie, bo jest to świetny sposób na wygranie sporej kasy.

Jest to gra online, w której uciekamy przed nadchodzącym tornado, które niszczy wszystko co stanie na jego drodze. Tomasz z Czech dosłownie zmiótł tornado i posprzątał ten cały bałagan po przejściu tej niszczycielskiej siły. Otrzymał w zamian prawie 120 000 PLN! Warte podkreślenia jest, że była to mobilna wersja Tornado: Farm Escape.

Tomasz walczył dzielnie, pokonał tornado i niczym tornado wyciągnął olbrzymie pieniądze ze skarbca kasyna. Jak tego dokonał? Wykonał mnóstwo obrotów, a całą resztę zrobiło za niego szczęście. Tomaszowi spadły z nieba wielkie pieniądze, już może myśleć co z nimi zrobić. Może kupić jakiś samochód, polecieć na wczasy, a jak będzie miał ochotę to i krowę może kupić, a z wygranej jeszcze kasy zostanie na pobudowanie jej domku. Gratulujemy Tomaszowi z Czech i życzymy kolejnych, jeszcze większych wygranych.

Pamiętajcie, że wygrana gracza zza naszej południowej granicy to wielka kwota, ale główna wygrana w Tornado: Farm Escape wynosi niesamowite 835 000 PLN! Gracz grał w kasynie Royal Panda Mobile, gdzie czeka na was mnóstwo gier i fantastycznych nagród. Możemy grać na pececie, telefonie lub tablecie, do wyboru do koloru. Wam również życzymy wysokich wygranych!