20-letnia umowa The Stars Group z Eldorado Resorts

W tym tygodniu gigant gier hazardowych w Kanadzie The Stars Group podpisał 20-letnią umowę z Eldorado Resorts, która sprawi, że TSG zaoferuje usługi na nowych rynkach, ponieważ zakłady online są zalegalizowane.

Umowa zapewni możliwość oferowania usług online za pośrednictwem kasyn Eldorado w obszarach, w których zakłady bukmacherskie są legalne. Możliwość potencjalnego oferowania kasyn online i gier pokerowych również będzie dostępna w przyszłości. Dzięki temu The Stars Group będzie o krok za William Hill.

Aby zabezpieczyć umowę, TSG zapłaciła 25 USD w kapitale własnym swojej spółki, a kolejne 5 milionów zostało sprzedane. Po pięciu latach wartości mogą wzrosnąć jeszcze bardziej, w zależności od przychodów uzyskanych w ramach umowy. Eldorado działa w trzynastu stanach, a umowa obejmuje takie miasta jak Colorado, Florida, Illinois, Indiana, Iowa, Louisiana, Mississippi, Missouri, Nevada, Ohio i Wirginia Zachodnia.

Komentując umowę, pracownik The Stars Group, Rafi Ashkenazi, powiedział: „Cieszymy się, że możemy ogłosić nową umowę z Eldorado, jedną z najszybciej rozwijających się regionalnych firm hazardowych w Stanach Zjednoczonych. Ta umowa stanowi podstawę naszej amerykańskiej strategii, ponieważ taktycznie dążymy do dostępu do innych kluczowych państw i możliwości z potencjalnymi partnerami medialnymi.”

Dyrektor generalny Eldorado, Gary Carano, dodał: „The Stars Group jest jedną z największych firm na świecie, najbardziej licencjonowanych i najbardziej zróżnicowanych geograficznie i produktowo spółek giełdowych online. Jesteśmy podekscytowani współpracą z The Stars Group, aby wykorzystać ich sprawdzoną umiejętność wykorzystania ich produktów.”