Booi – 50 spinów za darmo i potrojenie wpłaty

Promocje free spinowe są jednymi z najbardziej przez Was lubianymi bonusami od kasyn. Dlatego dzisiaj podpowiemy, jak załapać się darmowe 50 obrotów za rejestrację od kasyna Booi. Tym bardziej, że ta oferta na powitanie nie kończy się free spinach, ale ma w zanadrzu znaczne powiększenie Waszej wpłaty. Możecie potroić kwotę depozytu, przy stosunkowo niskim progu minimalnej wpłaty 80 PLN. Wszystko to razem daje świetny zapas spinów i gotówki na strat w kasynie Booi. Jeśli nie macie tam konta warto zacząć standardowo od rejestracji w kasynie, w czym pomagamy szybką instrukcją na zdobycie bonusu. Skorzystajcie ze specjalnego linku, który za rejestrację w kasynie uprawnia do otrzymania darmowych obrotów dla naszych czytelników.

Jak odebrać 50 free spinów w kasynie Booi?

  1. Kliknij TUTAJ (link promocyjny – uprawnia do odbioru spinów)
  2.  Zarejestruj się, a następnie zaloguj w kasynie.
  3. Kliknij w ikonę prezentu z promocją. W celu aktywacji trzeba potwierdzić e-mail i numer telefonu.
  4. Aktywuj darmowe spiny w grze 7 Sins.

Bonus otrzyma każdy z Was, ale tylko jeden raz na swoje prawdziwe konto gracza. Nie ma co kombinować, bo wygrane z bonusu przepadną. Należy je postawić przed wypłatą x40, czyli takie macie warunki obrotu. Booi jest kasynem założonym przez solidną markę na rynku, za którą stoi także niesamowite PlayFortuna. Dlatego tam spodziewajcie się równie dobrej promocji i oczywiście możecie liczyć tak samo na 50 darmowych obrotów za rejestrację w kasynie. Tym razem odpowiedni link promocyjnymacie TUTAJ (uprawnia do 50 FS w PlayFortuna).

Trzy razy więcej środków na grę

Za to z pierwszym depozytem w Booi macie dodatkowe ogromne szanse na więcej gotówki na grę. Bonus 200% pozwoli na potrojenie tego co macie na grę. Z minimum 80 dyszek wpłaty robi się nagle 240 PLN. Natomiast max 1553 PLN uzyskacie z 388 wpłaconych do kasyna. To prosty sposób na to być grać dłużej i za więcej, wykorzystywać bonusowe środki, jakie daje Wam kasyna. W poszukiwaniu równie dobrych promocji polecamy zajrzeć do siostrzanego kasyna PlayFortuna, gdzie także czeka na Was 50 darmowych obrotów. Szczegóły znajdziecie na stronie portalu FreeKasyno.