Gry kasynowe pojawią się w ofercie PokerStars

PokerStars, czyli legendarna marka dla branży hazardowej postanowiła wprowadzić do swojego kasyna popularne sloty. W ofercie pojawi się dwadzieścia pięć tytułów na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne.

W ofercie tego operatora pojawią się 23 sloty, ruletka oraz nowy automat do gry w pokera. Decyzja ta wywołała falę komentarzy wśród klientów oraz środowiska pokera. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych twarzy pokera Victoria Coren – Mitchell jako jedyna podeszła bardzo krytycznie do wprowadzanych zmian. Uważa ona, że promowanie innej gry niż poker nie jest w jej intencji, pokera uwielbia, ale nie ma zamiaru firmować swoją twarzą tego przedsięwzięcia, dlatego też zrezygnowała z członkostwa. Victoria to była członkini Team Pro PokerStars, dwukrotna zwyciężczyni serii EPT, czyli European Poker Tour. Zarząd nowego kasyna – tak teraz można nazwać to przedsięwzięcie – kompletnie nie zgadza się z tokiem rozumowania Victorii. Nowa koncepcja rozwoju ma na celu dotarcie do jak największej liczby graczy na świecie poprzez najpopularniejsze wśród graczy automaty. Główną ideą dla PokerStars nadal pozostaje Poker. Nowe gry dostępne w kasynie to między innymi: Ali Baba, Zombie Rush, Firestorm, Bars and Bells oraz Sindbad. Jesteśmy przekonani, że te zmiany to dopiero początek nowej koncepcji rozwoju, do współpracy z PokerStars chętnie dołączą inni giganci z branży zajmujący się produkcją oprogramowania.

Ankieta przeprowadzona na potrzeby PokerStars pokazuje, że klienci kasyna są zadowoleni z poszerzenia oferty i już czekają na kolejne nowości. Nam ten pomysł również przypadł do gustu. W dzisiejszych czasach zajmowanie się tylko jedną dziedziną powoduje brak rozwoju, nowa droga obrana przez PokerStars gwarantuje kolejne sukcesy.