Ogromne pieniądze czekają w jackpocie gry Mega Moolah

Mega Moolah wciąż nas zadziwia! Ten progresywny jackpot, od premiery którego minęło wiele lat nie chce się zestarzeć i wciąż oferuje wielkie pieniądze! Jackpot w bardzo szybkim tempie zbliża się do przebicia granicy 25 000 000 PLN!

Jak to się dzieje, że gra która nie ma już rewelacyjnej grafiki i innowacyjności jest nadal tak popularna? Odpowiedzią są olbrzymie wygrane padające tutaj z regularnością godną zegara atomowego! Mega Moolah na stałe wpisał się do historii hazardu online, dzięki biciu rekordów w wysokości wygranych oraz w czynieniu zwykłych graczy milionerami. Jest to jedna z najlepszych gier w jakie mieliśmy zaszczyt zagrać, nasze zdanie podzielają gracze z całego świata. Jeżeli jeszcze nie graliście w Mega Moolah nie będziemy was zachęcać. Napiszemy tylko że czeka na was prawie 25 000 000 PLN. Pokusa zagrania o tak wielką kasę jest wielka, kto nie chciałby zostać milionerem? Do waszej dyspozycji jest pięć bębnów, na których znajduje się dwadzieścia pięć linii wypłat. Na bębnach znajdziecie ikony dzikich, afrykańskich zwierząt oraz symbole wild oraz scatter. Do tego mnóstwo darmowych obrotów, mnożenia wygranych i bonusowe wygrane. Wszystko to okraszone jednym z najwyższych jackpotów w wysokości 25 000 000 PLN!

Zachęcamy do zabawy w Mega Moolah, kapitalnej grze, dla której czas się zatrzymał. Nawet jeśli nie wygracie głównej nagrody, nie pożałujecie czasu spędzonego w afrykańskiej dziczy, w otoczeniu egzotycznych zwierzą. Gra dostępna w kasynie EnergyCasino.