Poznaj fenomenalną promocje w Betn1

Od blisko 3 miesięcy firma Betn1 raczy swoich zarejestrowanych już klientów absolutnie fenomenalną promocją. I to odnawialną w każdym tygodniu, na identycznych zasadach. O czym mowa? Każdy klient kasyna, który zagra od poniedziałku do czwartku za realną gotówkę na jednej – lub kilku, według własnego uznania – grze Play’n GO, w piątek zostanie obdarowany liczbą 50 free spinów. Co tydzień zmienia się slot, na który otrzymujemy prezent, ale nigdy nie zmienia się jedno – są to darmowe spiny bez jakiegokolwiek obrotu! Co wygramy, to automatycznie nasze.

Promocja trwa oczywiście także i w tym tygodniu, a gwiazdą nadchodzącego piątku będzie slot Jolly Roger. To właśnie na nim rozegramy pół setki zakręceń, by potem móc od razu wypłacić nasze wygrane.

Ponadto mamy jeszcze coś, co dodatkowo skusi tych, którzy jeszcze nie posiadają konta w tej firmie. To kolejne 25 free spinów za rejestracje! Nie jesteś jeszcze nowym klientem? Połącz promocje oraz – tym bardziej – nie przegap kolejnych! Odbierz 50 darmowych obrotów dla nowych klientów klikając TUTAJ.

Cotygodniowa promocja trwa od kilkunastu tygodni i mamy nadzieje, że będzie przy życiu co najmniej drugie tyle. Bardzo mocno zachęcamy, gdyż nie jest łatwo o tak znakomite oferty.