VBET partnerem Arsenalu

Operator gier VBET podpisał umowę sponsorską z Arsenalem FC, która będzie ważna na następne trzy lata.

Warunki umowy nie były łatwo dostępne od momentu prasowego, ale porozumienie pozwoli obu stronom sukcesywnie współpracować. Grupa bukmacherska otrzyma oznakowanie na stadionie macierzystym Arsenalu i będzie miała dostęp do dodatkowych kampanii marketingowych. Legenda Arsenalu, Ray Parlor, zostanie ambasadorem VBET, promując markę wśród fanów, a logo V-sign firmy będzie widoczne podczas meczów.

„Cieszymy się, że możemy powitać VBET w naszej rodzinie oficjalnych partnerów. Innowacje są kluczową częścią tego, co nas napędza w Arsenalu, dlatego cieszymy się, że możemy współpracować z tak przyszłościową, globalną marką.” – powiedział dyrektor handlowy Arsenal Peter Silverstone.

„Z niecierpliwością czekamy na współpracę z nimi, aby tworzyć niezrównane treści (sic) i oferować ekskluzywne oferty, o których wiemy, że nasi kibice będą z nich zadowoleni.”

Vigen Badalyan, dyrektor generalny VBET, dodał: „Jesteśmy wielbicielami tradycji i partnerstwo Arsenalu z VBET jest kluczową częścią długoterminowej strategii. VBET jest napędzany przez BetConstruct, firmę, którą stworzyliśmy 16 lat temu w Armenii i stała się wiodącym dostawcą technologii igamingowej. Budując własne oprogramowanie i robiąc wszystko we własnym zakresie, możemy zaoferować klientom VBET innowacyjne, łatwe i bezpieczne doświadczenie, które jest odpowiedzialnym hazardem na światową skalę.”